Центр Краси та Здоров'я

Україна, смт. Ставище
вул. Радянська, 57,  1-поверх
тел.:  (4564) 2-51-39
моб:  098 369 43 56,
093 486 43 05
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Режим роботи:

з 9-00 до 18-00 без вихідних

Карта проїзду

Рекомендуємо

 

 

Лікування карієсу.

Карієс — найбільш поширене стоматологічне захворювання, що вражає тверду тканину зуба. Це захворювання є не тільки естетичною проблемою. При відсутності лікування воно призводить до повної втрати зубів, а вони, як відомо, даються нам лише один раз.

При наявності карієсу особливо важливе своєчасне виявлення і лікування уражених зубів. Це пов’язано з тим, що при карієсі, крім добре видимих порожнин в зубі, які без проблем помітити, часто утворюються приховані порожнини,  які розташовуються на бічних поверхнях зубів. Виявлення таких порожнин можливо тільки лікарем фахівцем. Саме тому потрібен регулярний профілактичний огляд зубів лікарем-стоматологом не рідше, ніж один раз на півроку.

Незалежно від розташування каріозної порожнини, захворювання завжди починається з ураження зубної емалі, а потім процес поширюється на дентин. При глибокому ураженні карієс поширюється на пульпу зуба, що приводить до розвитку пульпіту і періодонтиту, який може привести до повної втрати зуба.
Успішне лікування карієсу проводиться на будь-якій стадії його розвитку. Слід пам’ятати, що чим більше запущена стадія карієсу, тим більше часу потрібно на його лікування.

При перших ознаках захворювання для лікування карієсу може бути достатньо всього одного відвідування стоматолога. Навіть у найскладніших і запущених випадках карієсу стоматологи «Центру краси та здоров’я» зможуть успішно відновити безболісно уражений зуб.

Наші лікарі не тільки повністю усунуть, а й повернуть зубам втрачену красу. У нашій клініці при лікуванні зубів застосовують сучасні матеріали і методики, що дозволяють повністю відновити зуби, навіть при найбільш запущених формах карієсу.

Ми зробимо усе необхідне, щоб повернути вашим зубам загублену красу і здоров’я.
Ми чекаємо Вас! смт. Ставище вул. Радянська 57 тел. 098 369 43 56